VIKENDOVÝ ZÁJEZD I

9. 10. 2019

Rakouské Alpy – víkendový zájezd s termály a ubytováním na 2 noci

Navštívíme lázně Bad Schallerbach, nejvyšší horu Grossglockner, Zell am See, Kaprun, obří Krimmelské vodopády a další skvělé atraktivity. Termín: 9.–11. 10. 2015 (PA-NE)
V ceně je doprava autobusem, 2 noci ubytování v hotelu se snídaní: kava,čaj (balíček), večeře fakultativně, služby průvodce.
·              Odjezd v pátek odpoledne z Prahy přes Tábor a České Budějovice
 
·          Popis a foto z velice vydařených zajezdů  se stejným programem
 Vaše zážitky začínají již po cestě zastavkou v nejlepších termálech Rakouska Bad Schallerbach s Palmovým, mořský akváriem, kde vás čeká relaxace po pracovním týdnu. Lázně se rozkládají na ploše více jak 1 000 m2 a nabízejí lázeňskou pohodu a odpočinek. Termální bazény, nádrže a tropické rostliny umocňují atmosféru dovolené v jižních mořích. Hoďte starosti za hlavu a načerpejte nové síly.V termálech budeme až do nočních hodin, pak už přesun do postele.....
 
 
Nejvyšší hora Rakouska Grossglocker
V Sobotu se probudíme pod alpskými vrcholy národního parku - Vysoké Taury v regionu Zell am See-Kaprun. My se vydáme unikátní panoramatickou silnici k tomu nejvyššímu vrcholu  Grossglockner. Navštívíme zajímavé místa, expozice a ukažeme Vám nejhezčí místa na fotografování
 
 
cesta k vyhlídce France Josefa :- ) 
 
 
  Zell am See - Kaprun
Odpoledne Vás čeká prohlídka městečka Zell am See se známým a vyhledávaným Zellerským jezerem a dále pak Kaprun, nacházející se pod ledovcem Kitzsteinhorn. Pro zájemce je zde možnost večerní návštěvy druhého největšího lázeňského komplexu v Rakousku Tauern Spa Kaprun. Večeře fakultativně.
 
 
 V neděli vás ohromí Krimmelské vodopády
Třetí den po snídani se vypravíte ke Krimmelským vodopádům. Tyto největší vodopády ve střední Evropě a 5. největší na světě jsou napájeny z ledovce Krimmel Kees. Stezka k nejvyššímu vodopádu je velmi dobře udržována a cestou naleznete několik vyhlídkových teras.
 
 Na závěr 3D projekce o vzniku Alp
Odpoledne nás čeká Nationalparkwelten v Mittersillu a impozantní 3D projekce o vzniku Alp, která vás vtáhne do dravého horského světa. 


Soutězka a cesta časem za který voda davala tvar a život horám  

 Po zpáteční cestě si ještě prohlédnete soutěsku Seisenbergklamm ve Weissbachu. Procházka soutěskou vede po dřevěných lávkách, kdysi tudy dřevorubci převáželi dřevo.

 

Minule jsme stihli i nákupy, sýr na rakouském statku a další, ale to vše na domluvě ....

Těšíme se na vás.

běžná cena: 5990 Kč

dnešní cena: 2890 Kč

Poptávejte zde : 739029777, info@ceskealpy.cz

Povinné příplatky: pobytová taxa 1,25 €/osoba od 15 let/noc
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (možnost sjednat u CK za 18 Kč/os./den) a vstupy
Orientační ceny vstupů: celkem do 40 Euro ( Bad Schallerbach 21 €, Grossglocknerská vysokohorská silnice 5 €, Krimmelské vodopády 2,50 €, Nationalparkwelten 6 €, Soutěska 4 €)

 

Rezervace  zájezdu

   
Od
Počet nocí
Počet dospělých *
Počet dětí
Strava  možnost dokoupení večeře na místě 
Jméno a příjmení *
Email *
Telefon *
Položky označené * jsou povinné

 Těšíme se na Vás, bude to super víkend.                                            

zpět

Dovolena Nase videa na YouTube Fotoalbum a hodnocení Facebook
Předprodej letní katalog
pravidla soutěže
Kurzovní lístek ČNB
EUR Vlajka meny EUR 25.850
CHF Vlajka meny CHF 20.958
Kurzy pro vás
Počasí v Rakousku