Adrenalinové sporty

FROST RAFTING CENTER - " Náš vysoce kvalifikovaný tým Vám zajistí perfektní zážitky"

Ideální pro rodiny, školy, skupiny - super zábava./ hovoří: česky, anglicky německy a švédsky.

Rafting

Zažijte dobrodužný rafting na překrásné ledovcové řece Salzach. Po obdržení potřebného vybavení a bezpečnostních instrukcí se společně s kvalifikovaným průvodcem vydáte na vodu. Cestou se můžete kochat nádhernou horskou scenérií. Náš průvodce zajistí, abyste si čas strávený s námi užili do poslední kapky.

Předpoklady: schopnost plavání, dobrá fyzická kondice, mladší 18 let v doprovodu dospělé osoby.

Vemte si s sebou jen  plavky a ručník.

Ceny

  • Rafting na řece Salzach 49 EUR / palačinky a nápoj v restauraci v ceně

Canyoning

Prožijte s námi nezapomenutelný zážitek v jednom z nejkrásnějších kaňonů v Salzbursku. Oblečení do super vybavení se v doprovodu certifikovaného canyoningového průvodce vydáte objevovat nový svět. Vodopády zdoláme skokem, sklouznutím nebo slaněním. V některých částech kaňonu bude zapotřebí také plavání nebo chůze.

Vemte si s sebou jen plavky a ručník.

Ceny

  • Canyoning  59 EUR / nápoj a fotky v ceně

Rezervovat můžete i u nás - dostanete partnerskou slevu

nebo přímo FROST CENTRA  +43(0) 660-4730666

Paragliding Tandem

www.raftingcenter.com

Létat jako pták......jeden z nejstarších snů lidstva. Nezapomenutelný zážitek! Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Každý, kdo je ve věku mezi 6 a 90 roky (20 kg do 120 kg) se může zúčastnit.

Nabízíme v několika střediscích - Zell am See, Rauris, Dorfgastein, St. Johann i.P.

Ceny

  • Paragliding Tandem 600-800 m 70 EUR
  • Paragliding Tandem 600-800 m včetně transferu z Vašeho ubytování (Zell am See, Kaprun, St.Johann, Gasteinertal, Rauris) 75 EUR
  • Paragliding Tandem 1.100-1.200 m 110 EUR
  • Paragliding Tandem včetně transferu z Vašeho ubytování (Zell am See, Kaprun, St.Johann, Gasteinertal, Rauris) 115 EUR

Lezení - Rock Climbing - Klammstein

www.raftingcenter.com

Horolezecké kurzy v Gasteinerklamm, v hluboké a široké propasti, kde se tyčí útesy, které nabízí širokou škálu lezeckých cest různých stupňů obtížnosti ve velkolepém přírodním prostředí. Výuka uspokojí každého od začátečníků až po pokročité. Základní kurzy učí horolezeckou techniku, manipulaci s lanem atd. Kvalifikovaný instruktor a všechno potřebné horolezecké vybavení je zahrnuto v ceně programu.

Ceny

  • Rock Climbing Klammstein 47 EUR
  • Rock Climbing Klammstein včetně transferu z Vašeho ubytování (Zell am See, Kaprun, St.Johann, Gasteinertal, Rauris) 52 EUR

Lanová centra

Lanové centrum v Saalbachu - bauboeck.com/hochseilpark-saalbach/home.html

Největší lanové centrum v Rakousku umístěné v nádherné přírodě. Můžete zde také vyzkoušet nejdelší v Evropě 2 km dlouhý sjezd na laně přes údolí ve více než 100 metrové výšce.

 Lanové centrum v Kaprunu - www.radicalzenith.com

Super zábava v lanovém centru, zúčastnit se může každý - jednotlivci,  školy, skupiny, možnost tréninku, kurzů.  Dostanete se až do výšky 18 metrů.

Vyhlídkové lety

 Letiště v Zell am See - www.flugplatz-zellamsee.at

20 min např: Zell am See - Uttendorf - Schneiderau - Enzingerboden - alpská střediska Kaprun Kitzsteinhorn - Mooserboden - Fusch - Zell am See

40 min např: Zell am See - Mittersill - Oberpinzgau - Krimml - Gerloff - Konigsleiten - Kitzbuhel - Saalabch - Hinterglemm - Schmittenhohe - Zell am See